Villanyszerelő építésvezetőkülföld

Keressük új építésvezetőinket külföldi projektjeinkre.

Érdeklődés az alábbi elérhetőségeken: Telefonon: +3630/692-5047 vagy e-mailben: hr@k-power.hu

Amit kínálunk:
  • Ingyenes szervezett kiutazás, fizetett munkába járás
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Előleg lehetőség cégünk szabályzata alapján
  • Irodai asszisztencia (szállás, hazautazás, foglalkoztatási ügyintézés, stb.)
  • Teljes bejelentés, rendezett foglalkoztatási körülmények
  • Ingyenes szállás és WIFI elérés
  • Ingyenes munkaruha és munkavédelmi felszerelés
Feladatok:
  • Villanyszerelők, lakatosok és villanyszerelő segédmunkások koordinálása és ellenőrzése az építkezés területén
  • Vevői kapcsolattartás az építkezés területén
  • Tervnek megfelelő munkaszervezés
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a központi irodával
Amit kérünk tőled:
  • Magasszintű műszaki ismeretek ipari villanyszerelés terén
  • Aktív, középszintű ANGOL vagy NÉMET nyelvtudás szóban és írásban
  • Villanyszerelői csapat irányításában szerzett tapasztalat
  • Microsoft Excel, Outlook és Word felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikáció, valamint együttműködő készség
  • Önállóan dolgozni képes, magabiztos személyiség
  • Kiváló szervezőképesség
This form is currently undergoing maintenance. Please try again later.